| AnonimD a întrebat:

Care este cea mai tare revista cu postere si cat costa?

10 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Din România, nicio revistă nu mai are postere drăguţe. Cu postere multe ar fi Popcorn şi e în jur de 5 lei cred.

| odorash a răspuns:

Revista pop corn
http://www.popcorn.ro/
si costa 3.5 lei

| HoneyBooBoo a răspuns:

POPCORN şi costa în jur de 4 lei.

| Mirela14 a răspuns:

Revista popcorn e cea mai faina si e mai putin de 10 lei : http://www.popcorn.ro/

| anky13 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult revista popcornbig grin

| iaialovely1700 a răspuns:

Bravo are 8 postere din cate stiu. mi-am luat cateva care aveau 8. sunt misto ca au mai multe

| RealL1fe a răspuns:

Cool girls poster este una dintre ele, este numai cu postere nimic altceva si este 4lei. mai este Popcorn care este tot 4lei are postere si cateva articole. sper ca te- am ajutat. funda?big grin

| madalnaisabel a răspuns:

Pai eu cred ca Revista Popcorn...are 8 sau 10 postere.nu stiu exact.si costa in jur de 4 leibig grin:*

| dana_4375 a răspuns:

Pai... popcorn= 3, 5 sau 4, 5, bravo =2 sau 2, 5

| fonfy a răspuns:

Salut. sunt unele reviste numai cu postere, dar si revista popcorn are postere misto.