| Areddo a întrebat:

Care este cea mai usoara postliceala? Spuneti-mi va rog si mie un profil de postliceala mai usor,mai accesibil mai abordabil fiindca nu mai am randament intelectual mare ca altadata,din cauza unor probleme de sanatate, va rog frumos, dau funda. Dintre toate tipurile de postliceala care este cea mai usoara/accesibila?

Răspuns Câştigător
| Denision a răspuns:

Considerand faptul ca este o scoala postliceala, nimic nu este usor dar cu multa munca si ambitie vei putea reusii sa o finalizezi cu bine.Iti recomand o scoala postliceala precum: sanitara, birotica, inginerie, secretariat etc.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Postliceala de tuns oua.
Oamenii cu minte fac studii pentru rezultatul lor, nu incep scoli de pix verde.
Daca nu te mai duce procesoru', nu-l mai solicita.
Sau ai si tu de mentinut vreo pensie de urmas, si faci scoli cat poti, sa mai iei bani.
Invata o meserie daca nu ai alte posibilitati, si o vei duce foarte ok.

| Cash a răspuns:

Sofer pe ambulanta