| Gube a întrebat:

Care este job-ul ideal dupa parerea voastra? (nu ma intereseaza neaparat profesia, ci motivatiile; contitiile in care va desfasurati activitatea...)

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Categoric dormitul e cel mai misto joblove struck laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contabilitatea, este destul de grea puchinoasa dar ai si satisfactii, stai la caldurica, in fata calculatorului (nu intotdeauna dar nu esti stresat ca in alte activitati ). Este si destul de bine remunerat.

| Gube explică:

Hey!
Eu studiez contabilitatea laughing si iti dau dreptate ca e grea...