| mentholinks a întrebat:

Cum va simtiti atunci cand va desfasurati activitatea la locul de munca?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acum mă simt bine.
Locul meu de muncă este la mine acasă, muncesc cât vreau.

| Paul754880338 a răspuns:

Ma simt foarte bine. Cred ca doar depinde de cat de atent ne alegem locul de munca, in raport cu inclinatiile pe care le avem. Dava ajungi sa te duci cu placere la munca esti un fericit mai mult de jumatate.

| wpetterssone a răspuns:

Mulțumit de meseria pe care o am. În timpul desfășurării serviciului, orice decizie poate provoca o situație neprevăzută, stres și poate chiar viața a mii de oameni.
Dar sunt mulțumit când dau raportul că în tura mea nu am avut nici un incident sau accident și nu au fost declarate situații de urgență.