| mileybest a întrebat:

Care este numele adevarat a lui miley?

Răspuns Câştigător
| loveu a răspuns:

Destiny hope oricine stie. .....pt ajutor intratzi pe starmania.ro

122 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este Miley Cyrus
Vezi ca despre ea ai multe informatii pe TPU.ro. Atat adresa, cat si id de mess...
http://www. TPU.ro/cariera/cum-a-devenit-miley-cyrus-hannah-montana. html
http://www. TPU.ro/familie-relatii/are-cineva-id-de-messenger-al-lui-miley. html
http://www. TPU.ro/beauty/cate-kilograme-si-ce-inaltime-au-are-miley-cyrus-avril-lavigne-ashley-tisdale-fergie-katy-perry-si-toate. html
http://www. TPU.ro/informatii-utilitare/ma-numesc-jicmon-emanuel-si-sunt-din-oravita-jud-caras-severin-voiam-sa-va-intreb-stiti-cumva-in-ce-oras. html

| Klara a răspuns:

Raspuns anonim:
Andrei

rolling on the floor

Hai nu ma innebuni!rolling on the floor Deci Miley Cyrus se numeste Andrei? :O

| elenukbombonik a răspuns:

Normal ca toata lumea stie doar nu e asa de greu. Numele adevarat a lui Miley Cyrus este big grinestiny Hope Cyrus iar tatal ei :Billy Ray Cyrus.big grin

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Destiny Hope Cyrus happy Miley vine de la Smiley (zambeste mult- si din cauza aceasta i s. a pus porecla astawinking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny hope cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu n-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca numele ei adevarat este miley! cum adica care este numele ei adevarat? de ce toata lumea crede ca vedetele au alte nume si numai in public apar cu numele astea?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este numele adevarat al lui smiley?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah imi dai id tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus nu cred ca este altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smiley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mailey cros

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu numele ei adevarat insa numele de Miley i l-a dat tatal sau datorita faptului ca avea zambetul pe buze tot timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mailey cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destny Hope Miley Cyrus...pentru cine nu stie si in anul 2009 in toamna o sa vina sa cante la noi in bucuresti...yeah...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny hope cyrus dar ea si a schimbat numele in miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny hope cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maily Cirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny hope cyrus... dar si-a schimbat numele in miley ray cyrus! nu mai va luati de ea... e treaba ei daca are sau nu are silicoane, e treaba ei daca sa ingrasat cu un gram... e treaba ei cu cine s-a culcat unde cum si in ce fel! e treaba ei daca esti intr-adevar cu nick jonas! oameni buni hai sa nu ne mai uitam in gradina celorlalti sa ne mai uitam si in gradina noastra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny hope cyrus... dar ea si-a schimbat numele in miley cyrus dupa ce tatal sau i-a dat porecla aceasta pentru ca mereu era cu zambetul pe buze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele adeverat a lui Miley este:Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele ei adevarat este DESTINY HOPE oricine ar stii asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aflat de la niste colege ca o cheama Destiny Hope Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numele adevarat a lui MILEY este MILEY CYRUS ce sunteti asa grei de cap m offfffff.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele alui miley este miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele este acelasi