| cosovodincocolos a întrebat:

Care este salariu unui Bucatar
1. Ajutor Bucatar
2. Bucatar
3. Bucatar sef

3 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Sal asta depinde de mai doi factori importanti si anume; firma unde lucrezi si experienta profesionala, dar in general este asa:ajutor bucatar minim pe economie, bucatar intre 800-1200 ron si bucatar sef 800-1400 ron, pa

| ionutstrainu a răspuns:

Depinde unde profesezi in Romania sau afara in Romania 50 lei atat poate oferi statul roman si guvernul boc ahahahah. daca vrei sa profesezi afara poti ajunge si pana la 3000 euro pe luna asta depinde de cate gogosi poti face intr-un minut, glumesc

| Ovidiu_Nedolici_1983 a răspuns:

1000 ron