| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Care imi poate da un orar cu materiile studiate la facultatile de matematica si informatica si contabilitate si informatica de gestiune din Bucuresti? Sau sa-mi spuneti voi ce se studiaza.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de specializare...

Vezi disciplinele în Planurile de învăţământ de la linkul :
http://fmi.unibuc.ro/ro/plan_invatamant_2014_2015/

http://planinvatamant.ase.ro/SelectiePlan.aspx?pp=20

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In mod sigur gasesti pe site si programare si orare

| Drew43 a răspuns:

Pe site vei gasi orarele, si in legatura cu ce se studiaza...pai de la matematica informatica vei avea de ales dintre cele doua ca sa profesezi (poti sa le alegi si pe amandoua) doar ca sunt cam mult profesori...(daca ai pile merita), iar la contabilitate nu iti sugerez sa te duci niciodata, cunosc multi contabili care au spus ca si-ar trimite copii si la sapa numai sa nu stea in stresul acela.