| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai cautate limbi straine?

13 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Engleza, germana, francez, spaniola

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Engleza, franceza, spaniola, italiana...

| kathessa a răspuns:

Engleza, germana, franceza

| SweetCandy a răspuns:

Engleza
frnceza
germana
italiana
chineza
happy

| Swabia a răspuns:

Cum vine asta ca cea mai vb limba de pe pamant e chineza? ...eu credeam ca e engleza!

| kayan a răspuns:

Engleza, franceza, germana, japoneza... depinde in ce colt al lumii.

| frida0purple a răspuns:

Engleza, franceza, germana, rusa, chineza, italiana, spaniola...destul de multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Engleza categoric, franceza si italianathinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ora asta, cea mai cautata este chineza, cines stie chineza are un post de munca asigurat si bine platit. dupa chineza este engleza, spaniola, franceza si germana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele mai cautate sunt cele enumerate mai sus, pe timp de criza daca nu sti rusa esti mort.
vorbeste tu in engleza cu un investitor rus straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Limbi latine ...limbi la mine.

| yoyo_4559 a răspuns:

Engleza pe primul loc... si se cauta din ce in ce mai mult germana... apoi franceza si restul'

| somniferu a răspuns:

Pai engleza, franceza, spaniola, italiana, germana, portugheza...etc
acum depinde unde te referi sa fie cautate si pentru ce.
P. S: Cea mai vb limba de pe pamant e chineza sa stiti nu e englezawinking