| anonim_4396 a întrebat:

Ce limbi straine cunoasteti? Care va plac ce-l mai mult? Care sunt cele mai cautate?(exclus engleza ca majoritatea o vorbesc).

Pup!

14 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Pai mie imi place engleza.franceza si spaniolahappy"limbile" internationale sunt engleza si franceza care se vorbeste peste tot...mai putin celelaltewinking

| Pho3nix a răspuns:

Engleza o ador.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Engleza si franceza.

| cretzufinish a răspuns:

Franceza care nu-mi mai foloseste la nimic sad poate daca ma marit la Paris laughing

| Butsilee a răspuns:

Spaniola, italiana astea care sunt mai simplewinking

| Marii a răspuns:

Cea mai cautata dupa engleza, este franceza. Mie-mi place engleza, italiana, germana si franceza. happy

| Kynext a răspuns:

Cel mai bine dupa engleza cunosc greaca apoi franceza si ma descurc cat de cat in celelalte limbi:spaniola, italiana etchee hee

| Decebal a răspuns:

Multe...franceza,italiana,spaniola,rusa,putin greaca, portugeza, practic nimic din engleza...

| fevrier a răspuns:

Pe lângă engleză, spaniolă. Cel mai mult îmi place engleza. Cele mai căutate: franceză, germană thinking

| diana a răspuns:

Din cate stiam eu si germana este cautata.

| Pinkyx a răspuns:

Eu invat engleza si germana. Dar as putea spune ca ma descurc foarte bine si la spaniola. Ador engleza si spaniola:*

| milliondollarslover a răspuns:

La scoala invat engleza si franceza, ma descurc cat de cat. Imi place mai mult engleza. As vrea sa invat germana, imi place accentul. O sa incerc sa ma duc la meditatii cand o sa mai am timp liber. Nu ma atrag limbile latine, sunt prea comune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Austro-ungara, latina, araba turca, rusa, chienza, bulgara rolling on the floorrolling on the floor toate limbile imi plac, atata timp ca stapanul site sa le foloseascarolling on the floor=).
Vorbind serios, spaniolabig grinbig grin.

| liquid_6632 a răspuns:

Degeaba majoritatea vorbesc engleza daca nu o vorbesc cum trebuie, ca sa nu mai spun de scris... germana e buna happy