| AndreeaDeeaDs a întrebat:

Care sunt intrebarile pe care ti le pune pentru ocuparea postului de lucrator comercial la Lidl? Care este programul lor si salariul? Lucreaza pe ture? Ce este nevoie sa ai pentru aceasta munca?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

1. Unde ai mai lucrat si de ce ai plecat.
2. undeva la 10-12 ore cu 2000 de lei maxim cu tot cu bonuri.
3. Da
4. Putere de munca si o atitudine supusa de sclav.

| Radandam a răspuns:

Nu îți cere nimic, acolo "carte multă nu se cere", lucrezi în ture 12 ore și stai 24, salariu undeva la 2000-2200 lei

| CtBogdan a răspuns:

Stai linistita ca postul e 100% al tau.
Aia au nevoie de tineri disperati dupa o paine precum aveau nevoie boierii de sclavi pe plantatie.
Daca te bagi la aranjat marfa pe raft atunci sa-ti pregatesti crema de spate.
Salariu e destul cat sa traiesti de una singura.