| propan3 a întrebat:

Care sunt sansele ca o fata care isi doreste foarte mult sa devina stewardesa sa reuseasca? Am auzit ca trebuie obligatoriu sa ai pile... are idee cineva?

2 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Ti-ai raspuns la intrebare, pilele fac totul si banii sa stii unde sa-i daiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intereseaza-te ce scoala( si unde ) trebuie sa faci, vezi ca trebuie sa arati bine, sa fii indemanatica si, obligatoriu, sa stii limbi straine!
Ai toate sansele daca esti frumoasa, desteapta si curajoasa.Altfel...nu... n-o sa se preteze nimeni sa ia mita de la tine daca ai 1, 50m, 70 de kile si nu vorbesti bine nici macar romaneste!