| amalyaa a întrebat:

Cât câștigă un specialist în publicitate? Adica unul care a terminat facultatea de jurnalism si științele comunicării specializarea publicitate. Fundăăăă

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

A termina o facultate nu inseamna ca esti si specialist. Poti avea si minimul pe economie, dar poti ajunge si la cateva mii de euro/luna, dupa multi ani de "specializare"!

| cetateandezgustat a răspuns:

Neavand experienta (vei vedea mai tarziu ca facultatea nu te-a invatat mare lucru) - 300 euro. Dar probabil ca in cel mult 2 ani ajungi la dublarea acestei sume.