| GabitaBm a întrebat:

Cate ore lucreaza un bucatar, si un ajutor de bucatar? si cam ce diferenta ar trebui sa fie la salar? de ex:daca unu lucreaza 24 de ore la 2 zile, iar altul 8 ore zilnic.

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Depinde si unde lucreaza, si ce specific are mancarea preparata. "daca unu lucreaza 24 de ore la 2 zile, iar altul 8 ore zilnic", teoretic salariile ar trebui sa fie apropiate.

| GabitaBm explică (pentru laptopnews):

Ai dreptate :-)

| laptopnews a răspuns (pentru GabitaBm):

Multumesc! Sper ca am reusit sa te ajut sa iti faci o idee! Succes pe mai departe!