| AndreeaCr a întrebat:

Cati dintre voi ati accepta sa urmati un internship neplatit cu posibilitatea de angajare?

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Orice om ce nu are un loc de munca si isi doreste sa aiba un loc de munca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toti cei care isi doresc cu adevarat un loc de munca

| pufulescu a răspuns:

Da, dar internship in ce firma? Trebuie sa fie o firma mare si absolut cunoscuta in domeniu pe continentul ( si nu doar tara ) unde se afla. Apoi sclavageala asta nu trebuie sa se intinda pe X ani ci doar pe cateva luni.
Mai bine dai niste detalii si unii oameni de pe aici ar putea emite niste pareri!