| buburuza_7398 a întrebat:

Caut de munca pe post de sofer! Posed categoriile B, C si E. Am lucrat multi ani ca sofer asa ca am o experienta mare. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Fura masini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la directia muncii din orasul tau si cauta-ti loc de munca.

| anaima a răspuns:

Esti inscris la Fortele de Munca (Somaj)? Daca nu, mergi sa iti faci dosar, toate firmele sunt obligate sa publice la ei posturile vacante din judet/oras. Cei de la Somaj te vor suna sa mergi la interviu.