| best1people a întrebat:

Caut un pe cineva care sa ma consilieze in cariera mea(vreau sa fiu farmacist). vreau detalii despre duarta facultatii,studii, costuri si opinii ale altor studenti...rog seriozitae.
Dati-mi un raspuns cu o adresa de email sau va contactez eu pe privat pe TPU.
MULTUMESC!

1 răspuns:
| Gabriela_Emanuela_1999 a răspuns:

Buna! eu de mica doresc sa ma fac farmacista si am inceput sa ma interesez despre facultati studii...etc... si cunosc o persoana care a inceput de mult timp facultatea de medicina si am intrebat-o cateceva despre asta si mi-a spus ca depinde de facultate ea va face 6 ani de facultate cu 200 euro pe an iar studiile sunt intr-adevar cam grele, dar daca iti dai straduinta ti se pare floare la ureche.Este foarte multumita la fel si colegii ei. Sper ca ti-am fost de folos. happy