| Kornuletz540 a întrebat:

Caut un site cu anunțuri de joburi sezoniere pe litoral, adică în Constanța, Mamaia, Costinești, Vama Veche sau Mangalia, ca barman, chelner, recepționer, băiat care cară bagaje sau casier într-un parc acvatic sau de distracții. Și vreau ca angajatorul să asigure cazare, două mese pe zi și eventual transportul decontat și siteul să fie unul serios. Ceva sugestii?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru sezonier nu vei gasi asemenea site-uri. Oricum, sezonul a inceput deja. E cam tarziu.