| Maria_9493 a întrebat:

Ce ati alege intre Facultatea de Administrarea Afacerilor si Facultatea de Limbi si Literaturi Straine (portugheza-engleza) din cadrul Universitatii Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| aisha01eu a răspuns:

Facultatea de Limbi si Literaturi Straine (portugheza-engleza) cu siguranta. Motive? Faptul ca stii cat mai multe limbi straine reprezinta un plus la angajare. Apoi poti sa-ti faci masterul in ce vrei, inclusiv afaceri.

2 răspunsuri:
| BigV a răspuns:

Clar administrarea afacerilor!

| Ktalin_9735 a răspuns:

Daca ar fi sa mai pot alege acum as alege clar orice alta facultate in afara de FAA, acum nu stiu cum sunt profesorii din cadrul acestei facultati de la Bucuresti dar eu am facut greseala sa fac FAA si m-am cait inca din primul semestru. Depinde insa si de ce iti place tie pana la urma tu alegi.