| AlExandrushk a întrebat:

Ce ati alege intre UBB si UVT pe partea de limbi straine (engleza-romana)?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă aș fi din TM aș alege ubb și dac-aș fi din cluj, aș alege - desigur - UVT

| Eireann a răspuns:

Ambele sunt universitati bune si apreciate la nivel national. Ca oras Clujul e un pic mai scump decat Timisoara, cel putin la chirii. As alege Clujul fiindca este un oras foarte dinamic, la prima vedere pare mai atractiv pentru studenti decat Timisoara.