| EmmA_8743 a întrebat:

Ce ati dori sa deveniti cand o sa terminati liceul?

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Psiholog in Statele Unite

9 răspunsuri:
| Evelyne13 a răspuns:

Dupa ce vo termina liceul sanitar voi vrea sa fac scoala postliceala pentru asistent generalistbig grin
tu?

| Noname1920 a răspuns:

Doctora

| Michaela89 a răspuns:

Cand voi termina liceul, voi merge la facultatea de finante banci si as dori sa devin contabila, functionara orice numai sa fie in legatura cu banca si sa fie bine platit.

| aneta a răspuns:

Invatatoare.cred...hee hee

| DUTCH a răspuns:

Translator

| Tyaa a răspuns:

Buna.
Dupa ce o sa termin liceu o sa merg la academia de politie Alexandru' Ioan Cuza din Bucuresti pe profilul criminalistica.iar cand voi termina voi pleca in Statele Unite.:*.Dar tu?

| vescan7340 a răspuns:

Programist

| Radu_2446 a răspuns:

Armata