| midnight_2375 a întrebat:

Ce facultate vreti sa urmati dupa ce terminati liceul? De ce?

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

La vara trebuie sa ma decid ce facultate sa aleg, astfel incat sa ma axez pe acea materie, eu as vrea sa devin explorator, sa calatoresc prin lume, sa vizitez Stonehenge.

| alexutzu00791 a răspuns:

Facultatea vietii si dupa facultatea nu mai depinde ma de altii si mai ales de parinti, si poate universitatea traieste sa inveti

| smileforme a răspuns:

Marketing si contabilitate il aleg pentru ca urmez liceul economic tonguewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finante bancitonguetongue