| Mario1994 a întrebat:

Ce cursuri ar merita sa fac? Ca sa am o meserie frumoasa, sa castig multi bani! Sa fie meserie cea mai cautata.

Răspuns Câştigător
| xxzotjexx a răspuns:

Nu te axa pe bani, ci pe pasiunea ta.
Trebuie sa faci ceva cu drag, sa iti placa ceea ce faci si sa fii sigura de ceea ce iti doresti ca in viitor sa nu trebuiasca sa renunti si vei regreta ca nu ti-ai urmat visul!
Vorbesc foarte serios, gaseste ceva la care te pricepi si care te avantajeaza si ceva in care te poti dezvolta, apoi te poti interesa si de bani!
Pup!

5 răspunsuri:
| Mario1994 explică:

Tu esti prea prost.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mario1994):

Nu eu am inceput. Tu ai pus intrebarea...

| Mario1994 explică (pentru anonim_4396):

Puteai sa nu raspunzi, tampitule. Sa iti fie rusine pentru ce ai spus. Sa mearga mama ta la produs. Nesimtitule. Aia e mentalitatea ta.

| Mario1994 explică:

Taci mai bine si munceste.

| eueu1996 a răspuns:

Cred ca chiar daca nu e chiar cea mai banoasa e asistenta doctor. bucatar poti face cursuri de croitorie ca tot s-a intors moda sa-ti faci haine la comanda... oricum mergi pe principiul asta : chiar daca e criza lumea tot se imbraca tot mananca tot se aranjeaza ( app uitam de coafeza maseoza ma rog meseri la saloane) si cel mai important vrei nu vr la doctor tot ajungi fie ca ai bani sau nu lumea tot se imbolnaveste. scuze romanul... sper ca te-am ajutat