| yynuta a întrebat:

Ce facultate a'si putea urma daca am terminat liceul cu profilul servicii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar adac ai terminat un liceu, fara BAC-ul luat nu poti merge la nici o facultate.
In plus, nu trebuie sa faci facultate, ca sa iti iei un serviciu de prestari serviici.

| Donsavas a răspuns:

Dacă ai diploma de bac, îți permiți sa încerci sa dai rxajenul de admitere la orice facultate. Tu vei alege ce îți place să faci și facultatea te va selecta dacă ai rezultate convenabile. Spor!

| LadyDee89 a răspuns:

Nu conteaza ce profil ai terminat! poti opta pentru orice facultate