| Snowkid a întrebat:

Ce imi puteti spune despre academia de politie? Adica sport, ii greu de intrat, din ce se da si alte idei happy

4 răspunsuri:
| blaablaablaaa a răspuns:

Trebuie sa fi foarte bun la sport si la matematica, bineinteles si la celelalte materii dar in aceste doua materii trebuie sa fi as.

| xXAlphaXx a răspuns:

Pai in primul rand, ar fi recomandat sa faci Liceul Militar!
In al doilea rand, se da o proba de rezistenta fizica(grea), vara in canicula!

| archas a răspuns:

Foarte greu de intrat, si cam 5 intra pe bune.dar aia trebuie sa fie doxa atat la sport cat si la materie...restu sper ca se intelege de la sine!

| StEfan_Iuliik_1994 a răspuns:

E greu dar daca ai rezistenta laughing) Poti intrawinking