| Bo9dY a întrebat:

Ce imi recomandati unde sa ma bag?
La Pompieri s-au la Jandarmerie?
Unde e mai convenabil? Si de ce?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Eu zic la Pompieri. riscul este in ambele meserii, dar niciodata nu vei avea satisfactia de a salva viata unui om la Jandarmerie.

| Melek27 a răspuns:

La pompieri frate, esti scutit de batai si tot felul de prosti. scuze de expresie straight face

| geani444 a răspuns:

Te asi sfatui la jandarmerie deoarece acolo salariul este ma mare decat la pompieri si la pompieri este munca mai grea te lupti cu focut bafta

| EdeehEdi a răspuns:

Ba bagate la pompieri findca e mai usor.la jandarmerie te bati cu toti dobitoci.in plus nu se prea intampla sa ia foc ceva.happy

| Teodoraaa12 a răspuns:

Eu zic la Jandarmerie pentru ca riscul e mai mic. Ca pompier te expui mai mult la pericol. happy