| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna :
"DIPZO with an overall average grade of 5"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca exista cuvantul "dipzo"... sigur nu ai vrut sa zici "dips" care inseamna goluri happy si nu imi trebuie neaparat funda. eu vruiam doar sa te ajut

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate tradusai pe net inseamna "Coboara cu un grad medie generală din 5" desii nu mi se pare ca are vr-un sens big grin

| AnubisTheGod a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta puteam sa fac si eu, de fapt am cautat pe google o ora cuvantul si nimic...Intreaba si tu pe cineva care stie engleza britanica calumea si poate iti da prea dorita funda

| anonim_4396 explică (pentru AnubisTheGod):

Si din cate ma informai s-ar cam traduce "golri cu o medie generala/totala de 5 "

| AnubisTheGod a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu dar se refera la o denumie din sistemul britanic..ma rog, esti un baiat de treaba si pentru ca ai vorbit frumos iti dau funda ca si asa n-am ce sa fac cu ea... Daca vrei cand voi afla o sa iti spun, numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru AnubisTheGod):

Sunt fata laughing

| AnubisTheGod a răspuns (pentru anonim_4396):

Pei eu de unde sa stiu...Pana la urma n-am aflat, am primit un fel de sinonim la chestia aia si am aflat ce inseamna...

| anonim_4396 explică (pentru AnubisTheGod):

Nu cred ca exista cuvantul "dipzo"... sigur nu ai vrut sa zici "dips" care inseamna goluri happy si nu imi trebuie neaparat funda. eu vruiam doar sa te ajut

| AnubisTheGod a răspuns:

Serios? Sa inteleg ca tu esti pisica aceea...

| mola a răspuns (pentru AnubisTheGod):

Ce? Ce pisica? Imi schimb imaginea pe profil.

| AnubisTheGod a răspuns (pentru mola):

Ma refer ca zici ca ai fost o pisica beata(dupa cum tie numele) dupa comentariul acela...