| Alex a întrebat:

Ce inseamna experienta in management?

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Inseamna experienta profesionala calificata in antreprenoriat. Cu alte cuvinte, experienta de leadership sau o functie de conducere.

| CataC a răspuns:

Salut
Experienta in management inseamna sa fi lucrat un timp intr-o pozitie de management.
Apare in general ca si conditie de angajare pe posturile de management.
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa stii sa faci management nu-ti trebuie musai experienta. Unii au spiritul antreprenorial de mici, se pricep sa faca '' combinatii''.
Cred ca exista doar management foarte bun si management foarte prost.Cei care sunt foarte buni la asa ceva sunt cei care se picep sa studierea pietei, stiu sa compuna o oferta, sa obtina un profit substantial, in cateva cuvinte:au experienta.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Sa lucrezi de ceva tip in domeniu si sa stii toate demersurile, asta inseamna.
Trebuie timp pntru a ajunge ''expert'' dar cu munca, se poate orice.

| tznkurgn a răspuns:

Salut! Sa ai experienta in management
inseamna ca trebuie sa faci de mult timp management. Sper ce te-am ajutat!