| Ana2321 a întrebat:

Ce intrebari se pun la interviurile de angajare de la Philip Morris?

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Mergi sa lucrezi in vanzari acolo? Cauta pe google intrebari interviu angajare vanzari, nu cred sa difere mult fata de ce gasesti online, nu am dat niciodata interviu acolo dar ma indoiesc ca si-au umplut departamentul de HR cu genii malefice care sa nascoceasca noi intrebari!
Aaa, sa stii cate ceva despre companie, asta ii unge pe toti birocratii la suflet... istorie, date, cifre de vanzari etc.