| anonim_4396 a întrebat:

Ce joburi iti permit sa lucrezi si de acasa?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Traduceri, editari profesionale, DTP pentru carti.

| clawss a răspuns:

Cele de manufactura! goblenuri, margele, bijuterii de tot felul, dar trebuie sa ai talent pentru asta si multa rabdare!

| ariana_5123 a răspuns:

Depinde de pregatirea pe care o ai. Eu sunt contabila si cil mai mult lucrez acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa lucrezi de acasa si sa ai si bani intra pe metropolitan_info1 .iti ofer detalii. si ai sa vezi ca o sa iti placa. te astept

| DonGiovanni a răspuns:

Nu prea stiu da cauta si tu mai mult informeazate imi dai fundita nu?

| speranta a răspuns:

Contabil autorizat