| shtephie a întrebat:

Ce meserii poti avea dupa ce termini facultatea de limbi straine?

7 răspunsuri:
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Salut! Probabil translator sau profesor de limbi straine... dar depinde de ce job gasesti, adica ai putea gasi ceva la o firma!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice, chiar si spalator de vase.

| lyrics a răspuns:

Profesor, translator
thinking

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Translator, Purtator de cuvant, Ambasador, Profesor. fundita?

| daniela_9291 a răspuns:

Profesor, translator, ambasator, jurnalist, ghid, purtator de cuvantbig grinwinking

| iness a răspuns:

Meditator, profesor, sa te duci in alte tari sa lucrezi ca animatoare in hoteluri. si in rest orice meserie simplahappy. succesbig grin