| andreea1523 a întrebat:

Ce nume de hi5 stiti mai originale?

Răspuns Câştigător
| Diiiiiia a răspuns:

Pai numele tau`hee hee
Sau daca nu, stiu eu cateva:
->Supra doza de vise;
->Just a Kid;
Sau o porecla cu care prietenii obisnuiesc sa te numeasca[daca ai vreo poreclahappy ]
Oferi funda?blushingblushing

9 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Buna.
Pot sari sfatuiesc : Drozophyla; Diva; Beautiful Lover, Crazy life, Lost in Dreams, Green_celia, Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu), ciocolata_cu_lichior, finetti_cu sampanie,→°☆▀▄lOvE pInK★▒ツ; ZaPaciThaa, KLiFe is Pink[sau ce culoare iti place...], Beiibii` l0ve liFe craZy happy
Sper sAti Fi foSt dE folOs =)

| Slavic a răspuns:

Bună.

Pentru fete : pupSiK_LoVe , RaLuU , BabyBlue , Baby_doll , Droyophyla , End_0of_th3_World_xD , xD_LooLy_pup , Diva , Beautiful Lover,Crazy life,Lost in Dreams,Green_celia,Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu),ciocolata_cu_lichior,finetti_cu sampanie,→°☆▀▄lOvE pInK★▒ツ ;ZaPaciThaa,KLiFe is Pink[sau ce culoare iti place...],Beiibii` l0ve liFe craZy happy sAu nUmeLe tAu
Cam atît happy

| Mihaela_2782 a răspuns:

Daca vrei sa fie original trebuie sa-l inventezi tu, sau mai bine zis sa fii tu cea care are ideea. Daca iti dam noi nume asta inseamna ca nu sunt originale.
Gandeste-te la personalitatea ta si ai sa gasesti ceva care ti se potriveste si totodata originalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta de la colt.sau ce culoare ai tu la par...
chestie iesi de pe profilul meu
te astept acasa
pissu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr@cu$or-l3g@l
ing3r-il3g@l
pisicuta sepsi
vrajitoare fara gheare

| Roberta00 a răspuns:

Numele tau si cateva inimoiare sau chestiute de alea pe acolo
Ex: RalucCcaAa™

| Berta a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar trebui sa-ti pui numele tau si nu cele mai "uzate" ca sexy fata, bombonica girl etc. Dar tu faci cum vrei.

| luuu :) a răspuns:

Miss Original laughing