| -Biia băăă- a întrebat:

Stiti niste nume originale de hi5?

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

InGeRaSh CriMiNaL
Bianca băăă
Caramel Injectabil.
- Pisicutza nebunatika măăă -
ByBy - CraZy KiD :>
Eu cu mine
Doar un copil imperfect. 8->
Ciufulix :x.
EmO AnGeL;))
plus semne hi5, le iei de aici http://the-muffin-blog.blogspot.com/2008/12/semne-de-hi5.html
Succes!:-*

15 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai in cazul tau iti poti pune bya 4 u
byutza byu byanka nickul tau de pe TPU merge... oricum nu conteaza asa de mult numele ci pozele si profilulwinking laughing asta cauta lumea
succes!:* :X

| justagirlll a răspuns:

Eu zic sa renunti la y si ca, a cam trecut moda...
daca vrei ceva cu numele tau poti incerca bea mie imi place f mult, sau bee, bitsy[asta e porecla prietenei mele], bitsik, beebee(citit bibi), bubu, boom-boo, bixie, bobo...etc

poti folosi si cateva semne:
http://www.trucuriwindows.com/simboluri-hi5-2/

sper ca te-am ajutat

pate imi dai fundita

| justagirlll a răspuns:

Am vrut sa zic si ca

| justagirlll a răspuns:

Toate pitipoancele de 12 ani au nume d-alea pe hi5
chuck de acord cu tine

| KiddFaraSentimente a răspuns:

@Chuck daca nu-ti convine, nu te mai baga si gata. A vrut raspunsuri originale, pai raspunsuri originale i-am dat. daca aveai tu unele mai bune, de ce nu ai raspuns in loc sa te iei de mine si de @BritneyFan(BlueBoy)? raised eyebrows

| cîrne a răspuns:

Nu crezi ca-si cam pierd originalitatea, daca ti le insusesti de la noi?
alege-ti si tu unul care sa te reprezinte pe tine cel mai bine.

| Grimalkin a răspuns:

Vai, mor de ras laughing. "daca asa e moda?" be serious oh go on.
n-am nimic cu "moda", numai ca nu prea te face originala (PS: deloc).

| Chuck a răspuns:

Ba, da voi sunteti sanatoase? Ce naiba raspunsuri sunt alea? laughing)))

| Chuck a răspuns:

Toate pitipoancele de 12 ani au nume d-alea pe hi5. Original inseamna sa fii TU, nu sa (in cazu' de fata) folosesti nick-uri d-astea: "FASOLE MESTECATA BAAA", "CRAZY LA INJECTIE YOO". "Bianca" era de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur pot sa iti fac o lista...

- ByaByau30
- BibyByaangel
- BecutzaauBiby14
- Beecutza4u
- Bibicrazybecutza
- Becutzacrazibiby
-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur pot sa iti fac o lista ...

- ByaByau30
- BibyByaangel
- BecutzaauBiby14
- Beecutza4u
- Bibicrazybecutza
- Becutzacrazibiby
-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur pot sa iti fac o lista ...

- ByaByau30
- BibyByaangel
- BecutzaauBiby14
- Beecutza4u
- Bibicrazybecutza
- Becutzacrazibiby
-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate fata va cerut ceva original nu ca sa ii spuneti tot felul` de cuvinte eu sunt cu moda si nu sunt chiar as ade interesata cu hi5 dar imi pun ceia ce imi vine in cap...Si app Biia nu mai incerca ca nu iti dau raspunsuri bune. sau uitate pe alte site-uri :X

| -Biia băăă- explică:

Mz la toti:X...alte idei?

| -Biia băăă- explică:

Băăii ce vrei sa. ti fac. daca asa e moda eu is cu ea. băăăă