| anonim_4396 a întrebat:

Ce obiecte se studiaza la facultate de litere? astept raspunsul vostru

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pai literarura universala, literarura romaneasca, gramatica, istorie si teorie literara etc

| ellene a răspuns:

Depinde de profil. Si pe mine m-ar interesa ca sunt boboaca din toamna happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Aici gasesti programa scolara pentru facultatea de litere din cadrul universitatii de vest timisoara. Trebuie doar sa selectezi sectia care te intereseaza: http://www.litere.uvt.ro/planinv_lic.htm