| Rizer a întrebat:

Cine sunt mai buni la pat? Baietii sau fetele?
Astept raspunsul vostru!

Răspuns Câştigător
| bubukid a răspuns:

Hmm interesanta intrebare....depinde....de cele mai multe ori pe majoritatea fetelor le domina rusinea...deci castigatorii sunt baieti laughing
dupa parerea mea

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

laughing Nu cred ca ii poti compara. Sunt buni si, si, in moduri diferite.

daniela
| daniela a răspuns:

Pai atunci cand se potrivesc amandoi sunt buni...

| Encore a răspuns:

Ma depinde de experienta tongue dar cred ca baietii thinking scuze nu ma injurati fetelor laughing parerea mea doar

| canarita a răspuns:

Simplu! eu!

| dydy22 a răspuns:

Eu zic ca fetele

Răspuns utilizator avertizat
| urbanghost a răspuns:

Depinde ce orientare sexuala ai laughing Dupa mine, fetele sunt mai bune...

| I'm just me a răspuns:

Depinde de persoana nu de faptul ca e baiat sau fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea nici un caz nu se ia dupa experienta, ca poti sa ai experienta si sa fi varza sau sa stii multe si sa fi ok sau invers.depinde de fiecare cat de inhibat este da eu cred ca nu se poate pune problema asa. fiecare au cate un rol si cel mai frumos este intre o ea si un el, cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca fetele ii fac pe baieti sa respire greu...big grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele