| Sadop a întrebat:

Ce ore se fac la Liceul Militar?
Cum e atmosfera?
In ce consta pregatirea fizica?

5 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii, nu este o pregatire ca la trupele SEALS. Orele de scoala sunt placute, ca si atmosfera. Totul este sa iti placa sau cel putin sa-ti impui ca faci ceea ce trebuie si cu timpul iti va placea.Te asigur ca acolo este o alternativa sigura fata de ceea ce-ti ofera strada.

| Sadop explică (pentru xJuliusx):

Exista ceva materii specifice acestui liceu?

| xJuliusx a răspuns (pentru Sadop):

Aici gasesti avantaje si dezavantaje: http://www.calificativ.ro/......33147.html

| BogdanVasc a răspuns:

Se face doar fizica. E ceva gen ora de sport la gimnaziala, doar ca vei face mai avansat

| ClauDytza983 a răspuns:

Trebuie sa te pregatesti bine pentru a intra, mai ales fizic.o sa ai un program foarte strict.pentru a putea merge in weekend acasa trebuie sa inveti forte bine.