| 122344 a întrebat:

Ce parere aveti de cursurile de cosmetica Styllia din Iasi? Sunt ok? Fundita :*

2 răspunsuri:
| Mymiii a răspuns:

Din cate am auzit eu sunt in regula. Insa doar daca iti place asta cu adevarat. Nu iti pune prea mare incredere in ele.

| Dan1965 a răspuns:

Cunosc personal mai multe fete care au facut aceste cursuri si toate sunt foarte multumite. Nu stiu de unde si pana unde Mymii de la Bacau stie despre scoala Styllia de la Iasi. Eu cred ca habar n-are si se baga in seama.