| Ayna a întrebat:

Ce parere aveti despre cosmetica RubyRose?

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Calitate proasta. Cum a spus si Ramona, pretul reflecta calitatea, in special in cazul asta.

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Am doar o trusa de farduri de la RubyRose, pot sa zic ca e cat de cat ok, nu o folosesc foarte des. Dar cand o folosesc, sunt multumita.

| Eee_7625 a răspuns:

Foarte bune. Depinde si de ce iti iei. Sunt unele care persista mai mult, altele mai usor. depinde si de ce iti iei. dar in general sunt bune si nu sunt nici foarte scumpe.big hug sper ca ti-am fost de ajutor.:*
funtitsabatting eyelashes?

| Etxd a răspuns:

Sunt foartee bune produsele de la rubyrose dar cele cele mai bune sunt de la garnier nu pot sa zic ca le compar ca nu se compara rubyrose cu garnier...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este superba! O ador foarte mult!

| ramona_3812 a răspuns:

Pretul reflecta calitatea, cel putin in cazul asta, sfatul meu ar fi sa te gandesti mai bine.eu personal nu ti-as recomanda rubyrose.incearca kallos, sigur vei fi multumita.succes