| Jonnyk a întrebat:

Ce parere aveti de David Villa la acest CM 2010?
Dar de Diego Forlan?

Răspuns Câştigător
| sandy a răspuns:

Doi jucători foarte buni, doarme aproape tot meciul si dintr-o vezi mingea în poartă. Am ţinut cu Spania la mondial, sunt cei mai buni dintre cei buni.

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Amandoi au facut un joc la campionatul mondial, extraordinar.Eu cred ca ambii ar merita globul de aur.

| cornel a răspuns:

David a jucat binehappy

forlan a jucat bine pentru ca era cam singur pe la echipa aia. el face cat jumatate din echipa.nu stiu.forlan este un jucator experimentat.

| Sua a răspuns:

Cei mai buni atacanti de la mondial alaturi de Suarez

Villa va exploda sezonul asta la Barca, asa ca champions league va ajunge iar in vitrina Barcelonei

| isabelleisabelle a răspuns:

Iubitul meu tine cu spania, eu cu anglia, dar recunosc ca David villa a jucat ft bine, de fapt spania in general, si Diego Forlan a dat goluri destul de spectaculoase... of si cat m-am mai rugat sa nu castige spania big grinbig grin Forzza Chelsea!