| Nicole9 a întrebat:

Ce parere aveti de Facultatea de Management/Marketing? Credeti ca este o facultate de viitor? Se merita?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O fi de viitor, dar dacă nu te atrage ceea ce ai putea deveni studiind acea specializare, uită de ea și fă ce-ți place. Astfel, nu vei fi nevoit/ă să muncești nicio zi...

| neutrino a răspuns:

Personal cred ca aceata facultate este foarte buna pentru cei ce doresc o a doua facultate, sau, ca prima facultate, numai pentru cei ce fac deja parte dintr-un sistem de conducere.