| KoJo07 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de Management sau cea de Marketing din cadrul ASE?
Dar despre Litere din cadrul universitatii? Sunt grele probele de admitere? Merita sa faci una dintre aceste facultati?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la ceva de la ASE. Nu sunt probe de admitere, se intra pe baza dosarului. Ai fost la filologie de ai vrea sa mergi la fac. de litere?

| EveX a răspuns:

Salut, litere nu iti recomand, ce iti pot recomanda sa faci cel mai bine este Marketing daca iti dai putin interesul este foarte bine si foarte bine platit! Succes

| KoJo07 explică (pentru EveX):

Poti sa imi spui ce materii se fac la Marketing? ( daca cunosti)