| Joker3134 a întrebat:

Ce părere aveți de meseria inginer la mentenanță?

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O parere buna happy

| tzionut a răspuns:

Disponibilitate 24/24, 7 zile din 7, daca esti insurat ai sanse mari sa divortezi, daca nu esti insurat te insori cu firma la care te angajezi. Am 10 ani de mentenanta, si am fost nevoit sa intrerup actul sexual cu nevasta mea pentru ca s-a stricat un utilaj la munca.

Răspuns utilizator avertizat
| tzionut a răspuns (pentru Joker3134):

Proiectare - stai la caldura, bani putini
productie - bani mai multi, dureri de cap mai multe, stai mult afara
operare - stai mult afara, bani mediu, dureri de cap mai putine
mentenanta - stai mult afara, bani mediu, dureri de cap mai multe

Răspuns utilizator avertizat
| tzionut a răspuns (pentru Joker3134):

La ambele ai termene limita. Asa e in viata.

Răspuns utilizator avertizat
| tzionut a răspuns (pentru Joker3134):

Depinde de aptitudinile tale.

Răspuns utilizator avertizat
| tzionut a răspuns (pentru Joker3134):

Nu raspunzi de muncitori ci de proiect.

Răspuns utilizator avertizat