| Alecsandriii a întrebat:

Ce părere aveți despre actorie? Gen sa termin facultatea in Romania si sa plec prin afara. E greu pana ajungi sa joci in filme si astea?

4 răspunsuri:
| Alexandru250201 a răspuns:

Cu foarte mult munca poti ajunge sa joci chiar in filme de succes. Multa bafta!

| Edmonds2342 a răspuns:

Ține de determinarewinking

| IamJoKeR a răspuns:

Andra, m-a invatat ca "Niciodata sa nu spui niciodata" si crede in visurile tale si se vor indeplini. Mult succes!

| brokxy a răspuns:

Sa stii ca nu e asa greu pe cat pare. Multi actori celebrii nici nu au facultate de actorie dar au talent si au mers la auditii pentru filme si au fost acceptati. Nu e obligatoriu sa ai facultate dar te ajuta. Recomand sa mergi in streinatate pentru a te obisnuii si cu limba engleza daca vrei sa joci in afara. Eu am aplicat mai de mult si mereu inainte sa joci intr-un film iti va cere un rezumat. Gen unde ai mai jucat inainte. In cate piese ai jucat. Da inainte sa joci in filme de obicei ar trebui sa incepi cu teatrul. Cum spuneam daca ai talent si iti place nu e greu =) Mult succes!