| seby27278 a întrebat:

Dupa ce termin liceul vreau sa ma duc la o facultate de teatru (actorie) si daca reusesc sa fiu actor vreau sa plec in strainatate in Mexic sa joc acolo in filme. Se poate sa fac facultatea aici in Romania si sa fiu actor acolo in Mexic? Fundaa pentru cel mai bun raspuns! Si multa seriozitate, care vrea sa rada sa nu scrie aici.

1 răspuns:
| AlbaAura a răspuns:

Sigur ca poti.Arta e apreciata oriunde in lume. Talent sa ai si multa ambitie.Bafta!