| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre American Hotel Academy. Studiaza cineva acolo?

Răspuns Câştigător
| Sea_Andra_1998 a răspuns:

Suntem chiar ok la AHA. Suntem vreo 8 aici in Miami in internship si pot sa spun ca e cea mai tare experienta, ever!

4 răspunsuri:
| aramnicolae a răspuns:

Este jaf.Nu te du ca pierzi vremea.eu am fost un an si am renuntat dupa aia. acum sunt la drept cluj unde e mult mai bine

| Sea_Andra_1998 a răspuns (pentru aramnicolae):

Vorbesti in numele tau. Te salutam din internship din Miami! big grin

| Kostzy5 a răspuns:

De ce ai renuntat? Ai apucat sa faci primul stagiu de practica?

| AncaHaisan a răspuns:

Cel care a spus despre AHA ca "e jaf", ar putea sa dezvolte putin ideea? Ma interesează!