| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre clubul de fotbal delta tulcea.( a castigat in ultima luna toate meciurile si cu dinamo 2 si cu steaua 2(liga2))

Răspuns Câştigător
| Adryano_4588 a răspuns:

Sincer e o echipa care imi place foarte mult ca joc... le tin pumnii sa promoveze anul asta in prima liga impreuna cu branestiul

6 răspunsuri:
| Adryano_4588 a răspuns:

Zi-mi numele tau(da-mi plz si id-ul tau)...pentru ca stiu fotbalistii de la delta tulcea.si inca o data bafta in meciul cu petrolul(baieti, voi meritati in prima liga pentru ca dati dovada de multa munca) ...forta delta, dr tr severin e cu voi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Forta tulceaa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Forta tulceaa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Forta tulceaa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Forta tulceaa!

| casmaua a răspuns:

Dau fundita pentru ca eu sunt jucator la delta si iti multumesc foarte mult pentru incurajare.