| MasterOfDisaster a întrebat:

Buna tpu.care echipa de fotbal e mai buna(dintre steaua sau dinamo)? care a castigat si castiga cele mai multe meciuri?

6 răspunsuri:
| rlr09 a răspuns:

Dinamo are mai multe meciuri castigate cand au jucat intre cele 2 asa ca nu mai mancati kkat stelistilor!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru rlr09):

Dinamo- Steaua: 121, eciuri 43.victorii Dinamo 45.egaluri 34. 164-162 goluri
E din 2010.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Pana prin '95, Steaua a fost peste Dinamo (nu cu mult). Acum nu pot spune care e mai buna deoarece: Gigi schimba antrenorii de vreo 5 ori pe sezon, Dinamo are uneori noroc. Sunt cam la egalitate, insa Steaua este cea mai titrata echipa din Romania.

| QiCKaaTc a răspuns:

Steaua./////////

| Firdinica a răspuns:

Ambele.

| M0ZarT a răspuns:

Steaua e mult peste Dinamo...
Nu ca as fi mare stelist dar asta e adevarulbig grin