| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de balneo-fizio-kinetoterapie? Ofera vreuna viitor in Romania?

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Acum trebuie faculta ca sa pui piatra ponce si lipitpori pe spate si sa le reglezi namolul si apa oxigenata din cada unor fosile? Sfinte Isaac!

| Seolen a răspuns (pentru Dumnezău):

Bună! Tot ce spui acolo este partea de balneo, pe care mai nimeni nu o continua după facultate, majoritatea se angajează pe fiziokineto, recuperare medicala, care e importanta în multe cazuri, nu doar in chirurgie cât și viata de zi cu zi, asa cum tu ai stat în telefon sa scrii asa un răspuns nedocumentat și fără noima, cu capul orientat în jos, asa probabil ca ai/vei avea probleme cu cervicala! Este un domeniu frumos! Salut laughing

P.S. Știu ca este vechi comentariul dar nu ar trebui trecute cu vederea răspunsurile fără cunostinta de cauza. Seara frumoasa!

| Seolen a răspuns (pentru Seolen):

Ah, și ca idee, nici măcar nu înveți multe din lucrurile pe care le spui tu acolo, probabil ca pentru astea nu îți trebuie mai mult de un curs la momentul actual. Medicina nu e chiar asa de ușoară indiferent de zona de aplicare.

| Crucified a răspuns:

E super tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In privinta salariului?

| tweety96 a răspuns:

E super misto. Am o prietena acolo si chiar e misto. Eu cred ca ai un viitor, deoarece oamenii intotdeauna vor avea dureri de spatee sau vor dori un masaj de calitatewinking

| wpoieoit a răspuns:

Ofera un viitor pentru ca mereu vor fi batrani cu reumatism, dureri de spate etc.