| BlaBlaa a întrebat:

Ce parere aveti despre invatamantul la distanta? Urmati vreunul o facultate la distanta?

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

E ca pixu

| BlaBlaa explică:

Nu e vorba de ce doresc eu. e vorba ca nu am alta alternativa...

| cuore a răspuns:

Depinde ce doresti? o hartie sau sa ramai cu ceva? daca vrei doar o hartie e bun si invatamantul la distanta.

| DomnulZ a răspuns:

Daca vrei sa faci o scoala, sa te alegi cu ceva de la ea, alege invatamantul la zi la o facultate de stat. Daca vrei sa obtii neaparat o diploma, cat mai repede, alege o forma de invatamant la distanta la vreo "privata" ca Spiru Haret sau altele...