| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre locurile de munca in strainatate de pe internet? Au fost care au luat teapa? Sau ai norocul sa gasesti un loc de munca bun!
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Păi uită te la știri să auzi oameni păcăliți de persoane cu "intenții bune să meargă la munci în străinătate, le cer și o sumă de bani înainte de a face contractul, și apoi dispar cu tot cu bani. Hoți!

| iuliancico a răspuns:

Atentie mare la tepari, in special la cei ce ''recruteaza'' personal si cer bani inainte! Te poti informa de pe forumurile site-urilor ce posteaza astfel de anunturi.

| mariaaa a răspuns:

Pai poti lua teapa... acum in lumea asta sunt aproape numai hoti! mai bine du-te in tara in care vrei si iti cauti tu personal! Sper sa iti gasesti un servici. unde vrei! Succes! t pwpp kiss:*

| emy_8408 a răspuns:

Da ca bine zici daca ai noroc poate gasesti un loc de munca bun, dar asta sa ai ffff mare noroc, eu nu m-as incumeta sa plec intr-o tara straina cu niste straini de pe internethee hee, de ajuns cred ca ajungi dar de intors, cred ca doar daca ai fff mare noroc o sa te mai intorci.