| andybellagta a întrebat:

Ce parere aveti despre Mircea Badea? FUNDA!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Despre Mircea Badea am o parere foarte buna. Este un tip inteligent, glumet, ironic, hotarat, tupeist, s. a. m. d. Face niste emisiuni de nota zece, la care ma uit cu cea mai mare placere. Mereu ma amuz impreuna cu el. Este genial! big grin

P. S. Sarbatori fericite si numai bine!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@andybellagta, multumesc pentru apreciere! Numai bine!

| NickiMinaj a răspuns:

Prea pe gustul meu laughing

| mioara a răspuns:

Este singurul care spune adevarul in direct.

| jvEcu a răspuns:

Singurul care nu este pupincurist in toata televiziunea asta din ziua de azi happy!

| robert48 a răspuns:

Eu sunt de parere ca Mircea Badea e super, cel mai tare, cel mai demential. E super inteligent, este adevarat ca e cam arogant dar face parte din meseria sa.Deci,Mircea Badea, numarul 1!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea arogant, prea cu nasu pe sus, sunt momente când ma enervează la culme. Prea tratează pe toată lumea de sus.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ca noi toti, cind il apreciaza pe Base cind isi baga pene-n fund, cind vorbeste de motanul felix, ca vezi doamne lui nu are e sa i se reproseze da catre Tiganul de Voiculescu care cumpara energie electrica la un pret derizoriu de la noi din Romanica si ne vinde tot noua, uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaa

| mickeye a răspuns:

E o slugă.e penibil. manipulează tinerii naivi. asta e tot